Ciepło miło i przytulnie!

Już ostatnio miałam problem z wyborem na stworzenie jakiejś dobrej stylizacji. Sprawdź jednak co osiągnęłam.

Ostatnio w jednej z ofert wypatrzyłam tą idealną, na https://zoio.pl/odziez-damska/okrycia-wierzchnie/plaszcze-zimowe kupiłam jeden z przyjemniejszych dla mnie płaszczy, który idealnie wpasowywał się w pozostałe elementy mojej szafy. Dawał mi komfort w postaci ciekawych rozwiązań do wyjścia na imprezę ale także do eleganckiego pokazywania się z racji wykonywanego zawodu. Moim zdaniem płaszcz świetnie podnosi prezencję więc jest idealnym dopasowaniem nie tylko dla eleganckich kobiet ale tych które pracują w biznesie czy bardzo podobnych elementach. Tam gdzie liczy się elegancja, płaszcz jest Twoim największym wsparciem. Oczywiście lato i czas kiedy się go nie nosi świetnie zamienia się na spódnice, sukienki i szpilki.

Co do płaszczy?

Wcześnie wspominania spódnica jest tutaj najlepszym możliwym wyborem. Sprawdza się w większości wyborów. Oczywiście te nie mogą być puste ponieważ do spódnicy koszulka czy koszula są tym idealnym rozwiązaniem. Moim zdaniem pozbycie się tego spoiwa znacznie spowoduje stratę na jakości naszej stylizacji. Dlatego zawsze chętnie dobieram koszulę ( szczególnie biała ) dającą wiele nowych i bardzo przyjemnych możliwości. Lekki makijaż jest także wskazany, wspomoże on dopełnienie i wyrobienie tej całej najlepszej możliwości. Jestem też zawsze za tym by na pierwszym miejscu stawiać jakość. Nigdy nie tracisz na tym a zyskasz dużo więcej.

Moje dwa grosze.

Jeśli chcesz wyglądać perfekcyjnie to płaszcze z zoio czy inne produkty zawsze będą w cenie. Dlatego jak już myślisz o tym. Sprawdź czego potrzebuje Twoja szafa i jakiej jakości oczekujesz. Warto zastanowić się nad tym co i gdzie i kiedy będzie nam potrzebne. Już od tej chwili kiedy zastanawiasz się czy czarna czy granatowa podejmujesz dobrą lub gorszą decyzję. Myślę że granat to jeszcze nie jest miejsce na takie mocno ważne spotkania. Kiedy ważą się ważne sprawy to czerń i biel są stosunkowo idealnym wyborem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *