Lato odzwierciedlone w stylizacjach do pracy.

letni look

Przed początkiem wakacji, wiele kobiet które wybierają się do pracy zadaje dla siebie parę istotnych pytań. Na ubrania z jakiego materiału warto postawić? Czy koniecznie rajstopy? To tylko parę z nich z pewnością, każda z nas ma ich więcej. Temu postaram się odpowiedzieć na pytanie jak ubierać się latem do pracy?

W naszym kraju czasem możemy spotkać się z typowym dress code w sposób dość umiarkowany. Jednak wiemy jak bywa to w biurach, niektóre podziały dotyczące stylizacji biurowych zacierają się. Bez wątpienia w internecie można znaleźć wiele poradników jak prawidłowo powinien wyglądać typowy dress kode. Jednak ja na własnym przykładzie postaram się przedstawić jak latem warto korzystałam z typowego dress code.

Moje codzienne stylizacje do pracy.

stylizacja do pracyPodczas mojej pracy w biurze, a trwało to jakieś 5 lat, wykonując czynności biurowych. Musiałam dotrzymywać kroku dla formalnego podejścia do dress codu panującego w firmie. Jednak pamiętajmy że każda firma w tym temacie ma inną politykę. Odstępstwa mogą pojawić się zarówno po jednej jaki po drugiej stronie. Może dla niektórych z was podobnie jak u mnie w pracy przejdą eleganckie krótkie spodenki typu rybaczki takie jak te z zoio. Szczególną radę mam dla osób, które dopiero zaczynają pracę w takich miejscach. Warto obserwować innych pracowników. To bez wątpienia pozwoli wam wychwycić wszystko to na co można dla siebie pozwolić, a na co nie.
Lecz najważniejsza kwestią na jaką latem zwracałam uwagę jest stawianie wyboru na materiały, które przepuszczają powietrze. Obecnie w sklepach mamy możliwość znalezienie ubrań wykonanych z wełny, bawełny, lenu, jedwabiu itp. Ale warto w upalne dni tym bardziej spędzone w biurze wystrzegać się rzeczy wykonanych z poliestru czy poliamid solo.

Skupienie swojej uwagi na materiały z jakich rzeczy są wykonane z pewnością, każdej kobiecie pozwoli latem czuć się w pełni komfortowo. Pamiętajmy wybór mamy ogromny i ze znalezieniem czegoś odpowiedniego dla siebie nie powinnyśmy mieć jakiegoś większego problemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *