Modnie, stylowo kolorowo – sukienki.

kolorowa sukienka

Czy wy też marzycie o tej jednej perfekcyjnej stylizacji. Ja mam dwie, wszystkimi są klasyczne zestawy zbudowane na zasadzie idealnych dopełnień.

Idealne dopełnienie moich stylizacji są zazwyczaj dodatki budowane na zasadzie raczej średniej wielkości. Czyli raczej średniej wielkości biżuteria i torebki, co skutkuje fajne propozycje dla każdej damy chcącej poczuć się wyjątkowo. Ostatnio zakupy robię na https://zoio.pl/odziez-damska/sukienki tworząc idealne propozycje dla każdej z nas. Kocham klasykę i na pewno długo z niej nie zrezygnuje. Moim najlepszym rozwiązaniem są stylizacje wybrane w kwestii idealnych dopełnień. Sukienka najlepiej gładka, z bawełny z dodatkiem eleganckich i zmysłowych szpilek. Kolorystycznie wybielam ostatnio kremy, jednak ani czerwień ani czerń mi nie przeszkadza.

Klasyka nie zawsze – wrzuć na luz.

Wiadomo kocham ten styl, jednak i ja czasem muszę to zrobić. Ukochane trampki nawet w sukience zmieniając moje nastawienie, nieraz zrzucając maksymalne spięcie i pozwalając się uwolnić z siebie wszystkie negatywne emocje. Wszystko co w sobie trzymam uwolnić maksymalnie do poduszki – w tym przypadku luźnego stroju. Tak samo jak trampki wygodne dresy są u mnie rzeczą, po którą chętnie z wielkim zainteresowaniem sięgam jak tylko mogę. Staram się jednak by w przypadku nagłego wyskoczenia w domu wyglądać nade kobieco. Oczywiście nie zakładam tutaj szpilek. Myślę tu raczej o bardzo kobiecych elementach czy nawet delikatnym makijażu.

Kobiecość jest ukryta.

Staram się wybierać te bardzo kobiece stroje aby móc czuć się dama. Jak mówiłam nie odmawiam sobie dresów i trampek. Moja szafa ma różne rodzaje butów i nie rezygnuje ze szpilek często. Jednak są dni kiedy nie mam zwyczajnie nastroju na wybranie tak obciążającego obuwia. Przyszłe zakupy na zoio oprę na klasyce jednak potrzebuje butów na siłownię wiec i takie znajdą się w zakresie mojego zainteresowania. Moim gustem są czarne z elementami czerwieni oraz bieli.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *