W modzie króluje nowoczesność.

czerwona sukienka

Bluzki ze sklepów internetowych mają to do siebie, że zazwyczaj lekko wyprzedzają modę. Co powoduje ciekawe rozwiązania w dalszych etapach.

biała koszulaZanim coś zostanie zaprojektowane, oficjalnie zaprezentowane i przekształcone z haute couture na pręt a porter i sklepy zaczną dostawać odpowiednie propozycje, mija sporo czasu, a bluzki ze sklepów internetowych powstają już w chwili, kiedy pojawiają się pierwsze przecieki odnośnie nowych trendów w modzie. W chwili obecnej przede wszystkim dominować zaczynają nowoczesne kroje bluzek w połączeniu z bardzo odważnymi propozycjami kolorystycznymi. Warto się im przyjrzeć, a jak któraś z pań ma trochę więcej odwagi, można je oczywiście już kupować.

Futurystyczne kroje

Co należy rozumieć przez futurystyczne kroje, jakie mają dostać bluzki w sklepach internetowych? Przede wszystkim odejście od klasycznych bluzek będących blisko ciała lub tych, które blisko ciała nie są, ale są bardzo zwiewne i w swojej naturalnej formie mimo wszystko blisko ciała się trzymają. Bardzo wiele bluzek modnych w najbliższym czasie będzie bardzo dużych i będzie posiadało ogromny nadmiar materiału, który jednak nie będzie się w żaden sposób marszczył czy spiętrzał, a raczej będziemy mieli do czynienia z efektem swoistej pelerynki ciągnącej się za każdym naszym ruchem. Trzeba przyznać, że jest to bardzo przebojowe i chociaż wiele pań na pewno będzie kupowało bluzki ze sklepów internetowych, które zaoferują trochę spokojniejsze ujęcie tematu, ogólny kierunek jest przesądzony.

Wyraźna kolorystyka

Jeszcze ciekawiej bluzki w sklepach internetowych prezentują się, jeśli chodzi o kolorystykę. Będzie ona wyrazista i wyraźna, czyli dostaniemy bardzo ostry i mocno zaakcentowane kolory, chociaż wcale nie będą musiały być krzykliwe. Chodzi raczej o to, by niebieska bluzka porażała nas połączeniem błękitu i ciemniejszych odcieni, które będą się układały w pasy, kraty lub motywy kwiatowe, ale wszelka geometryczność będzie bardzo mocno rozmyta poprzez najróżniejsze triki związane z lekko załamanymi liniami, łukami i kolorystycznymi zabawami. Wszystko można wtedy ciekawie rozwiązać tworząc niesamowite kreacje.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *