Przeplatane niezwykłością.

Często widzimy ostatnio na ekranach telewizora czy monitora gwiazdy nie w samej koszuli a w typowej koszulce. Czyli modnie czy wtopa?

Zdecydowanie jestem fanką lekkości i szerszej perspektywy jaką są wiosna i jej ciepłe promyki słońca. Jednak nie poddaje się i w miarę szczęścia te bluzeczki damskie z krótkim rękawem dorzucam do mniej lub bardziej oficjalnych spotkań. Jednak tutaj skupie się na czymś stylowym jak ramoneska czy może nawet ogrodniczki. Więc jakie bluzki będą tuta dobrym gustem i fajnie się wpiszą? Zdecydowanie KAŻDE, dlatego że czy koszulka z krótkim rękawem typu basic czy z napisem czy z obrazkiem. Tutaj dowolność jest szeroka a możliwości wysokie.

 

To wszystko to opis piękna.

Dlatego że napis na koszulce potraktuj jako dodatek, jako coś co ma za zadanie pomóc Ci w lepszym pokazaniu siebie i lepszym uzewnętrznieniu. Dlatego skupiam się tu na wszystkim co może nam przekazać jak najwięcej możliwości i jak najwięcej mocy kreacji. Wszystko przecież fajnie się spisuje tylko wtedy jeśli jesteśmy pewni że to właśnie ta stylizacja jest najlepsza. Niemożliwe jest przewidzenie wszystkiego ale klasyka czyli spodnie koszulka i fajna kurta jak ramoneska, bomberka czy ciekawa bluza może być strzałem w dziesiątkę. Ja też mocno uderzam w nietypowość żeby te koszulki na krótki rękaw nie były standardem tylko mocą.

Na koniec słów kilka.

W ofercie zoio.pl można dopatrywać się wielu pomocnych inspiracji i rozwiązań, które warto a czasem nawet trzeba zastosować. Te mikro połączenia, mini elementy i dobrze dobrane dodatki sprawią że Ty poczujesz się piękna a Twoje kreacje zawsze będą tymi trafionymi. Nie przesadzaj z rozmiarami koszulek wiadomo za małe są niewygodne i nieraz kłopotliwe za to zbyt duże bluzki mogą nas poszerzać, pogrubiać, powiększać co w gruncie rzeczy jest wtopą. Trafiaj tylko tam gdzie chcesz trafić i tylko to co możesz dobrego uzyskać. Możesz używać ich do spódnic, śmiałe i kobiece. Kreatywne i modne. Najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *